Nadchodzące koncerty

Minione koncerty

15 czerwca 2019

Marki (k. Warszawy)

Piknik z okazji Dnia Dziecka. Organizowany przez fundację zarządzaną przez Siostry Rodziny Maryi. “Strachy, zmory i upiory” jako jeden z wykonawców. Szczegóły wkrótce.

2 czerwca 2019

Collegium Nowodworskiego
ul. Św. Anny 12

Kraków

“SINFONIETKA — KONCERT DZIECIĘCY” – wraz z SINFONIETTA CRACOVIA wykonamy 8 piosenek z naszej płyty. Zapraszamy serdecznie, szczególnie najmłodszych! Więcej infomacji wkrótce: http://sinfonietta.pl/koncerty/

1 czerwca 2019

Łazienki Królewskie

Warszawa

Koncert na DZIEŃ DZIECKA. “Strachy” dostały zaproszenie od TVP ABC do udziału w koncercie. Wystąpimy o godzinie 13:10 oraz o 17:00 w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Zapraszamy!

22 maja 2019

10:00 i 11:30

Uniwersytet Śląski, Wydział Artystyczny w Cieszynie, Budynek główny – sala kameralna (ul. Bielska 62)

Cieszyn

Koncert studentów I i II roku studiów magisterskich na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Koncert pod tytułem: “Strachy, zmory i upiory – o przybyszach z kosmosu, którzy pokochali Ziemię.” Na koncercie pojawi się 9 piosenek z płyty w wykonaniu studentów. Zapraszamy!

Wstęp wolny.

18 maja 2019

17:00

Okęcka Sala Widowiskowa

Warszawa

Koncert promocyjny płyty “Strachy, zmory i upiory”. Zaprezentowany zostanie cały materiał znajdujący się na płycie w oryginalnych aranżacjach, z chórem dziecięcym z Krakowa oraz solistami z płyty.

Bilety: wejściówki do zdobycia w Domu Kultury Włochy w Warszawie

← Projekt